Spectrum nábytek
Spectrum nábytek

Spectrum nábytek

Spectrum nábytek je jeden z mála obchodů s nábytkem, který funguje zejména jako eshop. Spectrum nábytek nabízí své zboží za opravdu nízké ceny. Nemusíte však mít obavy z nákupu naslepo, neboť Spectrum nábytek disponuje i řadou kamenných obchodů.

V našem e-shopu Spectrum nábytek najdete levný nábytek pro moderní bydlení: židle, stoly, skříně, postele a zejména sedací nábytek (sedačky a rohové i rozkládací sedací soupravy, rohové i rozkládací pohovky a křesla). Nabízíme široké spektrum nábytku: moderní nábytek, kuchyňské linky i sektorové kuchyně, obývací pokoje, sektorový nábytek, obývací stěny, komody, konferenční stolky, pohovky, nábytek z masivu.

Proč nakupovat ve Spectrum nábytek?

1.Dlouholetá tradice

Naše téměř dvacetileté zkušenosti v oblasti nábytku a dlouhodobé vazby s našimi dodavateli nám dovolují vybrat pouze kvalitní nábytek bez nadhodnocení ceny.

2.Kamenné prodejny

Kamenné prodejny firmy Spectrum, které naleznete v Liberci, Mostě, Ústí nad Labem, Kladně, Novém Strašecí či třeba Českých Budějovicích jsou zárukou opravdu fungující a prosperující firmy.

3.Široký výběr

Nabízíme vysoké kvality a nízké ceny, což nám umožňuje téměř 200 dodavatelů z celého světa.

4.Expedice do 24 hodin

Stovky položek nábytku skladem nám umožňují expedovat zboží do 24 hodin od objednání.

5.Záruka vrácení peněz

Do 14 dnů můžete zboží bez udání důvodu vrátit a my Vám vrátíme peníze. Nemusíte se tedy bát u nás nakupovat.

6.Jsme Vám k dispozici

Našim zákazníkům je k dispozici bezplatná linka 800 101 151. Dále nás je možno kontaktovat na ICQ 592-927-635, telefonu 313 250 083 a emailu eshop@spectrumgroup.cz. Naši odborníci Vám rádi zodpoví veškeré dotazy.

7.Vstřícné jednání

Vážíme si zákazníka, proto nabízíme vstřícné a nadstandartní řešení reklamací.

8.Nejnižší ceny

Nabízíme nejnižší ceny nábytku bez dalších skrytých poplatků. Nemáme dopravu zahrnutou v ceně zboží. Díky tomu u nás platí dopravu pouze zákazník, který ji opravdu využije. A to je fér. Zboží si můžete vyzvednout na 7 výdejních místech, aniž byste platili náklady na přepravu zboží. Objednávku nad 20.000,-Kč Vám domů dopravíme zdarma.


Nejvíce hledané výrazy spojené s tímto obchodem:

Spectrum nábytek leták, Spectrum nábytek akční leták, Spectrum nábytek.cz, Spectrum nábytek aktuální leták, leták Spectrum nábytek, Spectrum nábytek Praha, Spectrum nábytek Brno, akční leták Spectrum nábytek, Spectrum nábytek foto, Spectrum nábytek katalog, www.Spectrum nábytek, Spectrum nábytek Liberec, Spectrum nábytek Olomouc, akce Spectrum nábytek, Spectrum nábytek Znojmo, Spectrum nábytek Zlín, Spectrum nábytek volná místa, Spectrum nábytek Ostrava, www.Spectrum nábytek.cz

Vaše hodnocení Spectrum nábytek